SPECIÁLNÍ LEDNOVÁ NABÍDKA PRO VÁS !!!

Pokud to nechcete nechat jen na hvězdách a  Vy sami chcete ve svém životě změnit něco, co vám nevyhovuje, a myslíte to se změnou opravdu vážně, využijte právě teď naší novoroční nabídky. Ve spolupráci  s koučem snadněji odhalíte, co vám doposud v potřebné změně bránilo, tuto příčinu odstraníme a společně najdeme cestu k uskutečnění vašich představ.

Chcete získat více pohody a radosti ze života? Připadá vám to nereálné? Nevíte jak na to?

 My vám s tím pomůžeme:  
 
Záleží na vás, zda chcete objevit svůj talent a rozvinout svůj skutečný potenciál, získat vyšší sebevědomí, najít správného životního partnera nebo řešení vztahových problémů. Nebo chcete vyřešit jinou situaci, se kterou nejste spokojeni?
 
Rozhodněte se teď pro příjemnější život. Prohlédněte si naši Speciální novoroční nabídku a využijte při objednání a uhrazení do 15.2.2016 zvýhodněných cen za následující koučinkové programy:
 
 

OBJEVTE SVŮJ TALENT

Poznejte své talentové vlohy. Poznejte svou práci snů.

ZVYŠTE SI SVÉ SEBEVĚDOMÍ

Začněte věřit sami sobě.

MÁTE TOHO SPRÁVNÉHO ŽIVOTNÍHO PARTNERA?

Změnte svůj život a svůj vztah ke své spokojenosti.

Pokud si z naší novoroční nabídky nevyberete ani jeden z uvedených balíčků, nabízíme vám v tomto termínu (objednání a uhrazení nejpozději do 15. února 2016; vyčerpání objednaného programu do konce března 2016) možnost 180 min. konzultace na vámi zvolené téma za zvýhodněnou cenu 3.000,- Kč na místo standardních 4.500,- Kč.

 

Stačí oslovit jednoho z našich koučů.

JAKÝ JE NÁŠ TÝM KOUČŮ ?

Náš tým koučů je složen z profesionálů, pro které se osobní rozvoj stal životním stylem. Máme praxi a znalosti potřebných metod. Díky našim zkušenostem a metodám které používáme vás dovedeme k cíli který si určíte nebo chcete. Více o jednotlivých koučích a jejich specializaci nelaznete na této stránce.