NAŠE HODNOTY

Při naší práci a ve vztahu ke klientovi jsou pro nás důležité především tyto hodnoty:

  • JEDINEČNOST A UŽITEČNOST

    Uvědomujeme si, že každý člověk je jedinečný a proto při všem, co děláme, zohledňujeme vaše potřeby a přání - vše, co společně s vámi vytváříme, jsou vaše jedinečná řešení. Užitečnost a smysl pro vás jsou podstata naší práce.
  • ETIKA, DŮVĚRA

    Často společně řešíme velmi citlivé věci. Při naší práci platí 100% diskrétnost, na kterou se klient může vždy spolehnout. Jsme si vědomi toho, že klienti s námi často mluví o věcech, o kterých doposud s nikým otevřeně nehovořili, a tato důvěra je pro nás zavazující.
  • INSPIRACE A MOTIVACE

    Součástí naší práce je neustálé nastavování rozličných zorných úhlů pohledu a podněcování k „jinému, novému“ způsobu přemýšlení. Často se stává, že jsou lidé natolik pohlceni aktuálním prostředím a situací, že schopnost jiného, nezaujatého pohledu jim chybí. V tuto chvíli hraje významnou roli právě naše objektivita a neznalost vašeho prostředí, která pomáhá produkovat nová, odvážná, inspirativní řešení. Zároveň klienta podporujeme a motivujeme nejen k nalezení, ale také následování a realizaci nově objevených řešení.

VZTAH KOUČ A KLIENT

Klienta vnímáme jako rovnocenného partnera, který sám má v sobě ukryta správná řešení své situace a my mu pomáháme prostřednictvím našich pracovních metod cestu k těmto řešením otevřít.

Kouč nepřichází s hotovým řešením pro klienta, ale naopak podporuje klientovu individualitu a je průvodcem při hledání toho nejlepšího řešení pro danou situaci. Kouč otvírá nové možnosti pohledu a nastavuje zrcadlo tak, aby klient byl schopen vidět nové souvislosti a nová řešení.

Našim cílem je přispět ke spokojenějšímu, příjemnějšímu a hodnotnějšímu životu našich klientů.