Reference

Milý Aleši, děkuji za trpělivost, nadhled a klid, který jste mi v průběhu našeho koučingu poskytl. Díky Vašim velmi moudře vedeným otázkám jsem si zažila nespočet AHA momentů, které pak velmi rychle rozklíčovaly dané situace. Podařilo se Vám vyvést mne ze slepé uličky, a pomohl jste mi umět se zorientovat hlavně v sobě samé. DĚKUJI!!! :)

Lucie Kunzová

Aleši, děkuji za možnost zažít seminář o partnerských vztazích. Příjemné, inspirující, osvěžující. Jsi kouzelný člověk :-)

Iveta Vrbová

Aleši, děkuji za projasňující koučing, který mě posunul dál v mém vnitřním nastavení... blíž sobě... a tím správným směrem. Doporučuji :)

Petra Zemanová

Ahoj Aleši, chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za super seminář. Bylo to inspirující a ve všech směrech přínosné.

Vlasta Buřinská

Dostala jsem možnost vybrat si svého kouče, jednoznačně vyhrál Aleš Vavřinec. Hned od začátku mi říkal, že mi věří, že já to nevzdám a spoustu pozitivních věcí, které byly pro mě úplně nové. Zažila jsem jen kritiku, křik a moje malost sebevědomí, hodnoty, izolaci od všeho co žije a dýchá. Regenerace vlastních schopností postupně rostla. I důvěra, že Alešovi mohu říct věci, co bych neřekla nikomu. Pomohl mi v situaci, kdy jsem potřebovala změnit přístup k sobě, k tomu jak jsem na sebe náročná, plakala jsem pár dní a uvědomila jsem si tu lehkost. Aleš používá nejen emoční rovnice, ale i vizualizaci a další různé techniky, které pomohou si uvědomit situaci a hloubku emocí. Po pár měsících změny začaly fungovat, najednou jsem cítila, že zas tak strašné to se mnou nebude, že si to jenom myslím a řešení vlastně vím, i to co mi jede za program, jen jsem tomu nikdy nevěnovala pozornost. Kouč je tu pro vás, takže když se něco dělo, mohla jsem napsat, zavolat. Měla jsem zpětnou vazbu, to mě posouvalo a posouvá. Teď jsem v úžasném světě, po kterém jsem vždy toužila, toužila moje Duše. A já ho konečně žiju, to je nepřenosné. Konečně se mi to splnilo. Je to tady, najednou, samo od sebe, ryzí ze mě. Takhle mě mění a změnil koučing Aleše. Už nejsem ta, co vyplašeně stála u dveří a bála se vejít. Už tam stojí úplně někdo jiný a ještě to pořád pokračuje … a jsem za to vesmírně ráda.

Marcela T.