Reference

„Jitka je úžasná, příjemná a usměvavá osůbka, které se můžu, díky jejímu vřelému přístupu, svěřit s jakýmkoliv problémem. Je empatická a nesmírně pracovitá. Neustále přichází s novými metodami a přístupy. Díky tomu si umí nalézt cestu i k těm nejhlubším bolestem. Je úžasné jí sledovat, když přijde s novými poznatky. Neustále na sobě pracuje. Je z ní cítit úžasné nadšení do práce a člověk s ní velmi lehce ztratí pojem o čase.“ Děkuji za Vaší laskavost, za Váš čas a Vaše přátelství

Pepa

Jitko, jsme moc vděční, že jsme vás potkali, a že se díky vám rozvíjíme a poznáváme sami sebe. To, jak teď vnímáme sebe a svět kolem je do velké míry vaší (já vím-naší:)) zásluhou! Těšíme se na každé další příště!

manželský pár J+L

Dobrý den, Jitko, jsem ráda a cítím, že metoda, kterou používáte mne přivádí na správnou cestu životem, a že mi pomáhá dělat si život takový, jaký chci. Vnímám své osobní změny každý den. Děkuji a těším se na další spolupráci :-)

D.R.

Jitko, díky dnešnímu setkání jsem došel k velikému a osvobozujícímu uvědomění, že nemusím řešit životy druhých. Děkuji za to a těším se na další tak osvobozující zážitek.

Petr N.

Milá Jitko, chci Vám touhle cestou poděkovat za vaše naslouchání a energii, kterou vkládáte do každého našeho setkání. Díky naší společné práci dokážu říct jasné NE, tohle nechci. Díky naší společné práci jsem našla svou cestu ke své ženskosti. A hlavně si díky naší společné práci užívám svou sexualitu a milování s partnerem naplno. Rozkvetla jsem jako jarní louka a konečně naplno žiju a cítím se spokojená a šťastná. Děkuji

Renata Kolejníková