Reference

Dobrý deň, Radka, už dlhšie som nad tým uvažovala, že Vám napíšem e-mail, i keď takouto formou sa asi nedá vystihnúť to, čo mám na srdci. Často uvažujem nad tým, ako sa môj život zmenil, za dobu čo som s Vami pracovala. Nedá sa to porovnať s tým obdobím, keď som životom iba tápala a nič mi nedávalo zmysel. ĎAKUJEM, ako ste mali so mnou nekonečnú trpezlivosť a dodávali mi pozitívnu energiu. Teraz na sebe vidím, ako som sa posunula, ako žijem úplne iný život ako kedysi, ako začínam objavovať svoju skutočnú podstatu, to, kde patrím. Za to Vám úprimne a zo srdca ĎAKUJEM. Okrem toho, že som sa osamostatnila od rodičov a našla som si prácu, ktorá ma baví, som si urovnala vzťah so sestrou (ktorá mi je teraz najlepšou kamarátkou :)), s maminou a vlastne i s okolím. Mám okolo seba skvelých ľudí, dobrú energiu, otvárajú sa mi nové príležitosti a šance, vesmír mi ich prihráva. Začala som viac počúvať svoju intuíciu. Cítim, že som už veľmi blízko toho života, ktorý chcem žiť. Je to len zlomok toho, čo by som Vám chcela povedať. Pevne verím, že sa stretneme a budem Vám môcť poďakovať aj osobne. Ešte raz Ďakujem za to, že ste mi zachránili život... Krásny deň! S pozdravom a úctou

Petra K.

Radko, moc děkuji za pomoc a podporu, kterou mi dáváte. Svět se mi začíná měnit před očima a je čím dál krásnější. Děkuji Vám :-)

Lenka.D.

Dobrý den, paní Rudolfová, moc Vám děkuji za každou radu, kterou jste mi dala, postupně mě vracejí zpět k mému já.

L.S.

Dobrý podvečer Radko, chci Vám napsat, jak moc hezky se cítím po týdnech práce s Vámi. Když jsem k Vám přišla, byla jsem plná zmatku a můj život byl doslova v troskách. Zhroutil se mi osobní život, vztahy a nakonec i práce. Věděla jsem tam někde v podvědomí, že něco dělám špatně, ale neuměla si to přiznat a odstranit. Díky Vaší skvělé práci, která asi se mnou není jednoduchá, jsem si spoustu záležitostí uvědomila a postupně si otáčím programy tak, abych se cítila lépe a vyrovnaně. Musím říct, že v některých oblastech se otočené programy projevují už v současné době a já jsem z toho šťastná. Mnohokrát Vám děkuji a jsem velmi ráda, že jsem si za kouče vybrala Vás. Odvádíte skvělou práci.

Věra J.

Radko, dovolte mi, abych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši pomoc a doprovod při mé půlroční cestě po hlubinách mého já. Byla to hodně zajímavá cesta, která mne dovedla na různá místa. Cesta, v rámci které jsem si uvědomila spoustu věcí o sobě a své rodině a věcech a lidech kolem mne. Cesta, na které jsem našla nástroje jak uvnitř sebe opravit to, co se mi nedařilo opravit. Cesta, která jak doufám mne změnila k lepšímu. Cesta, díky které jsem začala svůj život žít znova a na věci kolem se dívat jinak. Cesta, díky které můžu nyní říct, že jsem spokojená, klidná a cítící se ve středu svého já. Ano tahle cesta byla také i o financích. Financích, za které bych si mohla pořídit příjemnou dovolenou. Noo, sice nejsem opálená a ani nemám album plné fotek, zato mám ale svůj vnitřní klid a příjemný pocit, takže příjemná dovolená to taky byla a navíc můj pocit bude trvat stále. Byla to Cesta, na které jste mne doprovázela a dělala mi super průvodce. Takže děkuji za Vaše průvodcovské rady a služby. Myslím, že jste profesionálkou na svém místě, vkládající do své práce svou osobnost, své já, svou lidskost a duši, což bylo moc příjemné. Po pravdě se mi bude po našich setkáních i trochu stýskat. Možná, že Vás ještě poprosím a uděláme si společnou fotku, kterou si vložím do svého alba a pojmenuji ji Já a má průvodkyně – Cesta do středu mého Já Tam a Zpět. Děkuju

Jitka

Dobrý den, paní Rudolfová, děkuji Vám za vstřícnost a trpělivost. Od té doby, co spolu pracujeme, jste mi ukázala pohled na život i z jiné – té pozitivní stránky. Díky našim konzultacím jsem si uvědomila, jak je změna k lepšímu snadná a soustavnou prací na sobě jsem si otevřela dveře k jinému, spokojenějšímu životu, za což jsem moc vděčná:)

Zuzka D.

Dobrý den Radko, chtěla jsem Vám za dnešek poděkovat. Mám pocit takového vnitřního zlomu ve vztahu k přijetí reality. Pravdu jsem si neuměla připustit. Děkuju, že jste mne k tomu dovedla a že jsem si pak dokázala sama odpovědět. Pořád jsem se snažila hledat pravé důvody a přitom pravda byla jinde a tak krásně prostá. Jen k ní dojít – což se mi díky Vám povedlo. Takže děkuju. Dnešek byl opravdu super. I když to byl hukot, tak jsem byla s výsledkem hrozně spokojená. Prostě je super Vás mít jako oporu a rádce, protože to co mi radíte i to co najdete uvnitř mne má hlavu a patu a to je moc fajn. Takže ještě jednou moc děkuju.

J.U.