REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ

Pavla je úžasná, velmi empatická a sympatická bytost, v jejíž pouhé přítomnosti ze padá tíha a svazující tíseň. Je člověkem, který ve své profesi našel své poslání. Naprosto přesně dokáže svými otázkami odkrýt jádro problému a vede mě k odpovědím, které já sama vlastně znám – mám je ve svém nitru, jen je v zahlcení svými myšlenkami nedokážu postřehnout. A to je, myslím, poslání kouče – vést druhého k porozumění sobě samému a pomoci odhalit řešení, které má každý ve svém nitru. Jsem moc vděčná, že Pavlu znám a že je mi průvodkyní na cestě k prožívání dobrého pocitu, každodenních radostí a naděje! Díky, Pavlo!

reference Pavly Černé od Jany V.

"Jitka je úžasná, příjemná a usměvavá osůbka, které se můžu, díky jejímu vřelému přístupu, svěřit s jakýmkoliv problémem. Je empatická a nesmírně pracovitá. Neustále přichází s novými metodami a přístupy. Díky tomu si umí nalézt cestu i k těm nejhlubším bolestem. Je úžasné jí sledovat, když přijde s novými poznatky. Neustále na sobě pracuje. Je z ní cítit úžasné nadšení do práce a člověk s ní velmi lehce ztratí pojem o čase.“ Děkuji za Vaší laskavost, za Váš čas a Vaše přátelství.

reference Jitky Ungerové od Pepy

Radko, moc děkuji za pomoc a podporu, kterou mi dáváte. Svět se mi začíná měnit před očima a je čím dál krásnější. Děkuji Vám :-)

reference Radvany Rudolfové od L.D.

Dobrý den Radko, chtěla jsem Vám za dnešek poděkovat. Mám pocit takového vnitřního zlomu ve vztahu k přijetí reality. Pravdu jsem si neuměla připustit. Děkuju, že jste mne k tomu dovedla a že jsem si pak dokázala sama odpovědět. Pořád jsem se snažila hledat pravé důvody a přitom pravda byla jinde a tak krásně prostá. Jen k ní dojít – což se mi díky Vám povedlo. Takže děkuju.

reference Radvany Rudolfové od J.U.

Můj AHA moment nastal v listopadu 2013, kdy jsem si řekla DOST, nechci jen přežívat, ale chci žít plnohodnotně. Vstoupila jsem na seminář, kde byla prezentace báječných koučů…… a bylo to!!! Věděla jsem, že je to ONA…intuitivní rozhodnutí. Pavla mi svým unikátním přístupem pomohla harmonizovat mou hlavu i srdce. Její ušlechtilou práci s tak vysokým nasazením jen těžko slovy hodnotit. Pramení z ní permanentní energie a optimismus, otevřenost a krásná lehkost bytí. Ti, co zažijí AHA moment, tzn. rozhodnou se pro změnu ve svém životě a nebojí se dostat mimo komfortní zónu, vřele doporučuji spolupráci s touto úžasnou koučkou! Pavla je pro mě nejlepší „investice“ do mého nejvýznamnějšího projektu! Ze srdce moc děkuji!

reference Pavly Černé od Ivy

Jitko, jsme moc vděční, že jsme vás potkali, a že se díky vám rozvíjíme a poznáváme sami sebe. To, jak teď vnímáme sebe a svět kolem je do velké míry vaší (já vím-naší:)) zásluhou! Těšíme se na každé další příště!

reference Jitky Ungerové od manželského páru J+L

Dobrý den, Jitko, jsem ráda a cítím, že metoda, kterou používáte mne přivádí na správnou cestu životem, a že mi pomáhá dělat si život takový, jaký chci. Vnímám své osobní změny každý den. Děkuji a těším se na další spolupráci :-)

reference Jitky Ungerové od D.R.

Pane Vavřinče na naší spolupráci oceňuji hlavně Vaše inspirativní otázky, které mne občas přivedly na pokraj mých sil. :-) Ovšem nebýt jich, můj byznys by se nikdy tak rychle neposunul dopředu.

reference Aleše Vavřince od K.H.

Moc Vám děkuji, že jste při mne stál při těch nejtěžších a zlomových momentech mého života. Bylo to velmi osvobozující mít prostor, kde jsem mohla být sama sebou a cítila se za to přijatá. Líbí se mi styl, jakým pracujete a dokonce i máma si všimla, že jsem se proměnila.

reference Aleše Vavřince od Jany Z.

Jitko, díky dnešnímu setkání jsem došel k velikému a osvobozujícímu uvědomění, že nemusím řešit životy druhých. Děkuji za to a těším se na další tak osvobozující zážitek.

reference Jitky Ungerové od Petra N.

Milá Jitko, chci Vám touhle cestou poděkovat za vaše naslouchání a energii, kterou vkládáte do každého našeho setkání. Díky naší společné práci dokážu říct jasné NE, tohle nechci. Díky naší společné práci jsem našla svou cestu ke své ženskosti. A hlavně si díky naší společné práci užívám svou sexualitu a milování s partnerem naplno. Rozkvetla jsem jako jarní louka a konečně naplno žiju a cítím se spokojená a šťastná. Děkuji

reference Jitky Ungerové od Renaty Kolejníkové

Dobrý den, paní Rudolfová, moc Vám děkuji za každou radu, kterou jste mi dala, postupně mě vracejí zpět k mému já.

reference Radvany Rudolfové od L.S.

Dobrý podvečer Radko, chci Vám napsat, jak moc hezky se cítím po týdnech práce s Vámi. Když jsem k Vám přišla, byla jsem plná zmatku a můj život byl doslova v troskách. Zhroutil se mi osobní život, vztahy a nakonec i práce. Věděla jsem tam někde v podvědomí, že něco dělám špatně, ale neuměla si to přiznat a odstranit. Díky Vaší skvělé práci, která asi se mnou není jednoduchá, jsem si spoustu záležitostí uvědomila a postupně si otáčím programy tak, abych se cítila lépe a vyrovnaně. Musím říct, že v některých oblastech se otočené programy projevují už v současné době a já jsem z toho šťastná. Mnohokrát Vám děkuji a jsem velmi ráda, že jsem si za kouče vybrala Vás. Odvádíte skvělou práci.

reference Radvany Rudolfové od Věry

Aleše jsem potkal na podzim minulého roku a to co se dělo potom, bych jen tak nečekal. :) Bylo to pro mne velké prozření a uviděl jsem svůj dosavadní život bez příkras a domněnek. Nebylo snadné přiznat si, že jsem si liboval v roli oběti. Bál jsem se začít tvořit svůj život a měl jsem v sobě plno emočních bloků, které mne brzdily a nevěděl co s nimi. Nebylo to se mnou lehké a o to víc oceňuji Alešův přístup a profesionalitu.

Reference Aleše Vavřince od Pavla

Chtěl bych do celého světa vykřičet, že změna je možná! Dlouho jsem žil s bezmocí, že se můj život nezlepší a že budu sám. Teď se cítím úžasně, když se dívám na svou novou přítelkyni a cítím se o 100kg problémů lehčeji. Ať se Vám daří Aleši.

Reference Aleše Vavřince od Matěje

Radko, dovolte mi, abych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši pomoc a doprovod při mé půlroční cestě po hlubinách mého já. Byla to hodně zajímavá cesta, která mne dovedla na různá místa. Cesta, v rámci které jsem si uvědomila spoustu věcí o sobě a své rodině a věcech a lidech kolem mne. Cesta, na které jsem našla nástroje jak uvnitř sebe opravit to, co se mi nedařilo opravit. Cesta, která jak doufám mne změnila k lepšímu. Cesta, díky které jsem začala svůj život žít znova a na věci kolem se dívat jinak. Cesta, díky které můžu nyní říct, že jsem spokojená, klidná a cítící se ve středu svého já. Ano tahle cesta byla také i o financích. Financích, za které bych si mohla pořídit příjemnou dovolenou. Noo, sice nejsem opálená a ani nemám album plné fotek, zato mám ale svůj vnitřní klid a příjemný pocit, takže příjemná dovolená to taky byla a navíc můj pocit bude trvat stále. Byla to Cesta, na které jste mne doprovázela a dělala mi super průvodce. Takže děkuji za Vaše průvodcovské rady a služby. Myslím, že jste profesionálkou na svém místě, vkládající do své práce svou osobnost, své já, svou lidskost a duši, což bylo moc příjemné. Po pravdě se mi bude po našich setkáních i trochu stýskat. Možná, že Vás ještě poprosím a uděláme si společnou fotku, kterou si vložím do svého alba a pojmenuji ji Já a má průvodkyně – Cesta do středu mého Já Tam a Zpět. Děkuju

reference Radvany Rudolfové od Jitky

Dobrý den, paní Rudolfová, děkuji Vám za vstřícnost a trpělivost. Od té doby, co spolu pracujeme, jste mi ukázala pohled na život i z jiné – té pozitivní stránky. Díky našim konzultacím jsem si uvědomila, jak je změna k lepšímu snadná a soustavnou prací na sobě jsem si otevřela dveře k jinému, spokojenějšímu životu, za což jsem moc vděčná:)

reference Radvany Rudolfové od Zuzky D.