Přestaňte o vztahu jen snít, začněte ho žít

 

Naplňující, spokojený a vášnivý vztah můžete
mít i vy, není to žádná věda

Přijďte se o tom přesvědčit na prožitkový seminář v sobotu 18.7 od 10 do 18 hodin. Akce bude probíhat v kouzelném prostoru Domu U Bílého pelikána na adrese Maltézské náměstí 9.

Za 8 společných hodin stihneme nalézt odpovědi na vaše otázky a dotkneme setémat, které vás zajímají.

Můžete se těšit na seminář plný praktických cvičení a postupů. Nejsme příznivci naučené teorie.

Dozvíte se, proč se vám nedaří vztah získat či udržet. A hlavně, jak se vyhnout zklamání a vytvořit si vztah dle vašich přání.

Sami zjistíte, kde začít a co udělat, abyste dokázali své představy proměnit ve skutečnost.

Odhalíte, co dokáže zabít každý vztah a jak tomu předejít.

Pro nejlepší výsledky a individuální přístup je kapacita míst omezena na 10.

 

Účastníci předešlého běhu o nás napsali:
"Aleši, děkuji za možnost zažít seminář o partnerských vztazích. Příjemné, inspirující, osvěžující. Jsi kouzelný člověk :-)” Iveta Vrbová

"Ahoj Aleši,
chtěla jsem Ti i Tvé kolegyni ještě jednou poděkovat za super seminář. Bylo to inspirující a ve všech směrech pří nosné.” Vlasta Buřinská

"Aleš má ty přímé a jasné otázky, jde rovnou k jádru věci a ty to jemníš a dolaďuješ rituálky, intuicí a ženskou lehkostí. Cvičení se zdají nenáročná, leč dost účinná, u mě to proběhlo i celým tělem, nejen v hlavě. Jen tak dál. :-)” Marta Uhlířová

 

Cena za celodenní seminář je 1800 Kč. Pracovní materiály a zdravé občerstvení v ceně. Vaše místo bude rezervované po uhrazení zálohy 500 Kč na účet 1137641014/3030. Neprodleně po obdržení platby, dostanete potvrzení o přijetí.

Využijte příležitost a přihlaste se do 15.7.  prostřednictvím emailu ales.vavrinec@gmail.com nebo telefonicky na čísle 776 727 698.

Seminář s Láskou vedou:
Aleš Vavřinec pomáhá lidem, kteří se na své životní cestě ocitli na místě, kde už nechtějí být. Jeho cílem je, aby si klient při spolupráci mohl říct - vím jak dál. Aleš při své práci používá koučování, práci s tělem a prostorem, emočními programy a čerpá z praxe i ze svých životních zkušeností. Snaží se, aby si klient z každého setkání odnesl zážitek a ne jen slova.

Bára Kravčíková, jež za své největší učitele považuje Jana Bílého a roční intenzivní výcvik “Systemické a rodinné konstelace”, Barboru Nádvorníkovou a její 9ti měsíční školu rituálů “Návrat Bohyně”, psychiatra a psychologa MUdr. Zdeňka Šolleho, všechny partnery a lidi, které potkává na své cestě a kteří ji inspirují svou otevřeností a svými životními příběhy, ale hlavně Život samotný!

 

BÁRA KRAVČÍKOVÁ

 Bližší  informace o koučích zjistíte na jejich profilech.