KOUČOVÉ PRO VÁŠ OSOBNÍ ROZVOJ V PRAZE A V BRNĚ

Tým profesionálních koučů.

Jsme tým profesionálních koučů, kteří vám rádi pomohou na vaší životní cestě najít řešení i tam, kde se vám to zdá být nemožné.

Ve vašem nitru společně najdeme odpovědi na vaše otázky.

Každý z nás má v sobě ukryty odpovědi na své otázky a každý z nás má v sobě ukryt klíč ke spokojenému životu. Našim cílem je pomáhat při objevování vašich klíčů, při nacházení cest, tam kde se to zdá být obtížné a pomáhat vám v dosažení životní harmonie a cílů, po kterých toužíte.

Používáme účinné a efektivní metody !

K dosažení maximálního efektu a dlouhodobého účinku kombinujeme metodu emočního programování s metodou vizualizace pozitivních emočních programů a klasické koučinkové metody.

SPECIÁLNÍ LEDNOVÁ NABÍDKA !!!

 

Začátek nového roku bývá často příležitostí k bilancování. Někteří z nás si dávají nová předsevzetí. I pokud si žádná předsevzetí dávat nechceme, většinou se neubráníme úvahám o tom, s čím jsme v našem životě spokojeni a co bychom si přáli změnit. Pokud i Vy chcete ve svém životě změnit něco, co vám nevyhovuje a myslíte to se změnou opravdu vážně, využijte právě teď naší novoroční nabídky. Ve spolupráci  s koučem snadněji odhalíte, co vám doposud v potřebné změně bránilo, tuto příčinu odstraníme a společně najdeme cestu k uskutečnění vašich představ.

Využijte některou z našich novoročních nabídek a získejte více pohody a radosti do  života.

"Prohlédněte si naši Speciální lednovou nabídku a využijte do 15.2.2015 zvýhodněných cen za koučink.

CO JE TO KOUČINK A KOUČOVÁNÍ ?

Koučování je velmi efektivní způsob práce s vnitřním potenciálem člověka. Pomáhá zlepšovat myšlení a rozvíjí dosud skryté schopnosti. Je to způsob k dosažení jednotlivých cílů tím, že se zaměřuje na řešení, a ne na problém. Pomocí koučinku zvýšíte svoji výkonnost a zefektivníte svoje myšlení.

Koučink je nástroj k pozitivní změně. Najdete svoji životní rovnováhu. Je to metoda, která se soustřeďuje na pozitivní zpětnou vazbu, a tím zvyšuje motivaci k dosažení cíle. Pomocí koučinku snadněji dosáhnete vytyčených cílů.

Koučink je pozitivní způsob, jak získat a udržet si nově vytvořené návyky. Budete vnitřně silnější, poznáte, že jste schopni udělat důležité rozhodnutí nebo změny.

Partnerství dvou lidí, kde expertem na svůj život je klient, a ne kouč.

Metoda, která prostřednictvím unikátního způsobu kladení otázek vede klienta k nalezení vlastních odpovědí a řešení. Rozvinete svůj profesní a životní potenciál.

Cesta vedoucí k požadovanému cíli co možná nejefektivněji a rychle, s ohledem na specifické potřeby každého klienta. Posílíte svoji sebedůvěru. Vyrostete.

JAKÝ JE NÁŠ TÝM KOUČŮ ?

Náš tým koučů je složen z profesionálů, pro které se osobní rozvoj stal životním stylem. Máme praxi a znalosti potřebných metod. Díky našim zkušenostem a metodám které používáme vás dovedeme k cíli který si určíte nebo chcete. Více o jednotlivých koučích a jejich specializaci nelaznete na této stránce.

MOŽNOST JEDNORÁZOVÉ KONZULTACE !

Rychlý a účinný způsob pro nalezení nového pohledu na nejasnou věc. Pomůžeme vám najít nový vhled do zdánlivě neřešitelného problému. Nemusíte se rozhodovat sami nebo se radit s přáteli. Od toho je tu náš tým koučů. Délku jednorázové konzultace ponecháme na vašem uvážení (od jedné hodiny do dvou nebo podle vaší aktuální potřeby).

JAKÁ JE CENA KOUČOVÁNÍ ?

Cena za jednu konzultační hodinu je uvedena v profilech jednotlivých koučů. V případě osobní schůzky se platí v hotovosti po jejím skončení. V případě telefonické či Skypové konzultace se platí bankovním převodem a to před začátkem koučinku.

JAK SE OBJEDNAT NA KOUČINK ?

Objednávka koučinku probíhá vyplněním objednávkového formuláře v profilech jednotlivých koučů, na které se dostanete pomocí níže uvedeného tlačítka:

Co říkají ti, kteří náš koučink vyzkoušeli před vámi?

„Jitka je úžasná, příjemná a usměvavá osůbka, které se můžu, díky jejímu vřelému přístupu, svěřit s jakýmkoliv problémem. Je empatická a nesmírně pracovitá. Neustále přichází s novými metodami a přístupy. Díky tomu si umí nalézt cestu i k těm nejhlubším bolestem. Je úžasné jí sledovat, když přijde s novými poznatky. Neustále na sobě pracuje. Je z ní cítit úžasné nadšení do práce a člověk s ní velmi lehce ztratí pojem o čase.“ Děkuji za Vaší laskavost, za Váš čas a Vaše přátelství

reference Jitky Ungerové od Pepy

Moc Vám děkuji, že jste při mne stál při těch nejtěžších a zlomových momentech mého života. Bylo to velmi osvobozující mít prostor, kde jsem mohla být sama sebou a cítila se za to přijatá. Líbí se mi styl, jakým pracujete a dokonce i máma si všimla, že jsem se proměnila.

reference Aleše Vavřince od Jany Z.

Můj AHA moment nastal v listopadu 2013, kdy jsem si řekla DOST, nechci jen přežívat, ale chci žít plnohodnotně. Vstoupila jsem na seminář, kde byla prezentace báječných koučů…… a bylo to!!! Věděla jsem, že je to ONA…intuitivní rozhodnutí. Pavla mi svým unikátním přístupem pomohla harmonizovat mou hlavu i srdce. Její ušlechtilou práci s tak vysokým nasazením jen těžko slovy hodnotit. Pramení z ní permanentní energie a optimismus, otevřenost a krásná lehkost bytí. Ti, co zažijí AHA moment, tzn. rozhodnou se pro změnu ve svém životě a nebojí se dostat mimo komfortní zónu, vřele doporučuji spolupráci s touto úžasnou koučkou! Pavla je pro mě nejlepší „investice“ do mého nejvýznamnějšího projektu! Ze srdce moc děkuji!

reference Pavly Černé od Ivy

Dobrý podvečer Radko, chci Vám napsat, jak moc hezky se cítím po týdnech práce s Vámi. Když jsem k Vám přišla, byla jsem plná zmatku a můj život byl doslova v troskách. Zhroutil se mi osobní život, vztahy a nakonec i práce. Věděla jsem tam někde v podvědomí, že něco dělám špatně, ale neuměla si to přiznat a odstranit. Díky Vaší skvělé práci, která asi se mnou není jednoduchá, jsem si spoustu záležitostí uvědomila a postupně si otáčím programy tak, abych se cítila lépe a vyrovnaně. Musím říct, že v některých oblastech se otočené programy projevují už v současné době a já jsem z toho šťastná. Mnohokrát Vám děkuji a jsem velmi ráda, že jsem si za kouče vybrala Vás. Odvádíte skvělou práci.

reference Radvany Rudolfové od Věry

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

DO NOVÉHO ROKU V NOVÉM

Autor článku: Jitka Ungerová

Jsme velmi rádi, že vás v novém roce můžeme pozvat do nových koučovacích prostor v ulici Kolovratská 2. Jedná se o klidnou část Prahy 10, Strašnice...

POLARITA VAGINY A PENISU aneb TOUHA PO SPOJENÍ SE, SE SVOU DRUHOU PŮLKOU.

Autor článku: Jitka Ungerová

V následujících řádcích se chci zamyslet nad touhou spojení mezi mužskými i ženskými póly. Nad spojením mezi mužskou a ženskou stránkou každého z nás. Existuje mýtus, že původně byli muž a žena jedno. Muž a žena byli rozříznuti napůl a od té doby každý muž hledá svou ztracenou ženskou část a každá žena hledá svou ztracenou mužskou...

„EGO NEBO OBRANA?“

Autor článku: Aleš Vavřinec

Ego. Poslední dobou se z tohoto krátkého slova stala téměř mantra. Určitě také občas zaslechnete, že se někdo o druhém nepříliš lichotivě vyjadřuje a jako řídící motiv jeho konání uvádí „ego“....

Získejte přehled o tom co děláme a připravujeme.  Nové články, pozvánky na přednášky, workshopy, užitečné návody a videa, e-knihy ke stažení, akční nabídky atd.

Nechte si zasílat novinky z našeho webu !

Stačí jen zanechat svůj e-mail.