SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA PRO VÁS !!!

 Přemýšlíte ještě stále, jaký dárek koupit vašim blízkým?

 Nevíte, jak jim udělat radost? Měl by to být mobil, parfém, knížka nebo módní oblečení? 

 

A co darovat vašemu blízkému více pohody a radosti ze života? Připadá vám to nereálné? Nevíte jak na to?

My vám s tím nyní můžeme pomoci. 

 

Využijte některou z našich Vánočních nabídek a věnujete vašim blízkým jeden z nejcennějších dárků - více pohody a radosti do jejich života. Záleží na vás, zda jim pomůžete objevit jejich talent a rozvinout jejich skutečný potenciál, získat vyšší sebevědomí nebo při hledání jejich správného partnera či finanční pohody. Případně jim můžete zakoupit volný poukaz na  konzultaci na téma dle jejich výběru, také za zvýhodněnou cenu.

 

Nebo jste se rozhodli konečně udělat něco pro vaši vlastní pohodu a spokojenost? Obdarujte sami sebe, investice do takového dárku se určitě vyplatí. Nadělte si jeden z nabízených programů, případně si můžete zakoupit i blok pěti konzultací, s pátou konzultací zdarma.

 

Prohlédněte si naši Speciální vánoční nabídku a využijte do 24.12.2015 zvýhodněných cen za koučink:

 
 

OBJEVTE SVŮJ TALENT

Poznejte své talentové vlohy. Poznejte svou práci snů.

ZVYŠTE SI SVÉ SEBEVĚDOMÍ

Začněte věřit sami sobě.

MÁTE TOHO SPRÁVNÉHO ŽIVOTNÍHO PARTNERA?

Změnte svůj život a svůj vztah ke své spokojenosti.

Pokud si z naší novoroční nabídky nevyberete ani jeden z uvedených balíčků, nabízíme vám v tomto termínu (objednání a uhrazení nejpozději do 24. 12. 2015; vyčerpání objednaného programu do konce března 2016) možnost 180 min. konzultace na vámi zvolené téma za zvýhodněnou cenu 3.000,- Kč na místo standardních 4.500,- Kč.

 

Stačí oslovit jednoho z našich koučů.

JAKÝ JE NÁŠ TÝM KOUČŮ ?

Náš tým koučů je složen z profesionálů, pro které se osobní rozvoj stal životním stylem. Máme praxi a znalosti potřebných metod. Díky našim zkušenostem a metodám které používáme vás dovedeme k cíli který si určíte nebo chcete. Více o jednotlivých koučích a jejich specializaci nelaznete na této stránce.